Psittacus pro papoušky HIGH PROTEIN 800 g

Naše cena s DPH:
331,13 Kč
Naše cena bez DPH:
295,65 Kč

kg
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
2 roky
Hmotnost:
1 kgPopis zboží

Kompletní extrudované krmivo pro velké papoušky s přírodní vůní ovoce, obohacené o vitamíny a minerály. Vysoký obsah ovoce podporuje trávení a dodává krmivu jedinečnou chuť a vůni. Pět rozdílých tvarů a barev pelet představuje ovoce obsažené v krmivu - jablko, meloun, banán, pomeranč a hrozny - tímto se krmivo stává velice atraktivní. Krmivo určené pro každodenní zkrmováni.

Množství krmiva by mělo představovat nejméně 80 % z celkové denní krmné dávky.

Deklarované jakostní znaky:                                                                                          Proteiny…min. 14 %                                                                                                           Tuk…min. 4 %                                                                                                       Vláknina…max. 3,5 %                                                                                                 Vlhkost…max. 10%

Složení: Mletá kukuřice, sojová moučka, mletá pšenice, rostlinný olej, pšeničné klíčky, pšeničná krupice, sacharóza, sušená vejce, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, pozemní ovoce (banány, pomeranče, jablka a hrozny), jodizovaná sůl, DL-methionin, cholin chlorid, L-askorbyl-2-fosforečnan, přírodní směsí tokoferolů, extrakt z rozmarýnu, kyselina citronová, přírodní a umělá barviva, umělé příchutě, oxid zinečnatý, modrá skalice, manganatého, oxid jodičnatý vápenatý, seleničitan sodný, vitamin A doplněk, vitamín D3 doplněk, vitamin E doplněk, thiamin, niacin, pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamin B12 doplněk.

Tento produkt obsahuje geneticky modifikovanou kukuřici a sóju.

Při zkrmovaní ZuPreem FruitBlend zajistěte dostatečné množství čerstvé vody.