Versele Laga African Parrot Loro Parque Mix 15kg

Versele Laga African Parrot Loro Parque Mix 15kg

Směs pro africké papoušky

Naše cena s DPH:
1 099,00 Kč
Naše cena bez DPH:
981,25 Kč

ks
Dostupnost:
Skladem
Záruka:
2 roky
Hmotnost:
16 kgPopis zboží

African Parrot Loro Parque Mix je obohacená směs semen s extra výživnými prvky, speciálně vyrobená pro všechny druhy afrických papoušků jako je žako, papoušek konžský a pro papoušky červenobřiché. Všechny směsi Prestige Premium Loro Parque jsou opatřeny velmi pestrou nabídkou semen a obilnin a obsahují množství pochoutek pro papoušky jako dýňová semena, šípek, sušené feferonky a piniové oříšky. Toto prémiové kompletní krmivo je obohaceno 8 % Maxi VAM zrníčky, která se starají o extra přísun vitaminů, aminokyselin a minerálů. Směs African Parrot Loro Parque Mix nadále obsahuje: vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovou, biotin und cholin, minerály: sodík, hořčík, draslík a stopové prvky jako železo, mangan, zinek, jód a selen. Tato specifická ochranná směs se vyrábí po konzultaci s vědeckým týmem Loro Parque, kde se používá jako základní krmivo pro všechny africké papoušky. Poté, co se tato směs úspěšně osvědčila ve známém Loro Parque na Tenerife, je nyní k dispozici každému chovateli papoušků. Versele-Laga podporuje Loro Parque Fundación v boji proti vymírání ohrožených druhů ptactva a v ochraně jejich životního prostředí. Při koupi tohoto produktu pomůžete Loro Park Fundación k ochraně přírody.

Složení: žíhaná slunečnicová semínka, bílá slunečnicová semínka, kardi, Maxi VAM zrníčka, oves setý nahý, kukuřice, neloupaná rýže, pšenice, pohanka, ječmen, loupané burské oříšky, dýňová semínka, dari, piniové oříšky, svatojánský chléb, lesknice kanárská, konopné semeno, ústřičné skořápky, stříbrné proso, pukaná pšenice, proso, pukaná kukuřice, šípek, červené feferonky Doplňkové látky na kg vitamín A 8800 m.j., vitamín D3 1600 m.j., vitamín E 20 mg, E1 (železo) 20 mg, E2 (jód) 1,5 mg, E4 (měď) 7 mg, E5 (mangan) 48 mg, E6 (zinek) 45 mg, E8 (selen) 0,15 mg, antioxidanty.

Analytické složky                                                                                                                        bílkovina 14.0 %                                                                                                                                        tuk 15.5 %                                                                                                                                         vláknina 14.5 %                                                                                                                    popel/popelovina 5.0 %                                                                                                                    vápník 0.95 %                                                                                                                                       fosfor 0.38 %                                                                                                                                            lysin 4.45 g                                                                                                                                        metionin 3.25 g                                                                                                                                   vitamín E (tokoferol) 20.0 mg